РусУкр
Бизнес каталог Украина - GBC

Сауна Фараон

Сауна Фараон

         Восени і холодною зимою кожен з нас інтуїтивно відчуває бажання, зігріється біля каміна, сходити в лазню, а ще краще зібратися веселою компанією і від душі попариться в сауні. Так щоб з пивком, віником і в басейн з розбігу після класної парилки ...
         Подобається? Все це і навіть більше Ми гарантуємо кожному відвідувачеві сауни «Фараон». Сауна «Фараон» знаходиться в місті Чернівці за адресою вул. Руська, 248м, працює цілодобово і без вихідних. Ми ретельно стежимо за чистотою нашої сауни, що б вода в басейні завжди була чистою, а її температура підходила навіть для найменших гостей сауни «Фараон». Для постійних клієнтів у нас завжди працюють істотні знижки.
         «Чернівці - Найкраще Місце на Землі», а «Фараон» краща фінська сауна в нашому місті. Нашу сауну не один рік із задоволенням відвідують багато жителів міста Чернівці. Перш за все, ми працюємо для вашого відпочинку і повного релаксу шановні Чернівчани та гості нашого міста. Запам'ятайте, якщо Ви хочете попаритися в хорошій парилці, поплавати в чистому басейні, і дійсно відпочити душею і тілом сауна «Фараон» завжди відкрита для Вас в будь-який час.

Про користь російської лазні і фінської сауни

         У народі здавна живе приказка: Баня парить - здоров'я дарує! І це не випадково. Адже історія лазні - це історія людства.
         Відомо, що єгипетські жерці протягом доби парилися чотири рази: двічі вдень і двічі вночі. Скрізь були чудово влаштовані лазні, доступні кожному (не те, що в нинішній час ...). Любов до лазні і масажу, помірність в їжі дозволили єгиптянам підтримувати стрункість фігури і допомагали успішно боротися з передчасною старістю. Єгипетські лікарі того часу вважалися кращими в світі, а їх мистецтво в лікуванні різних хвороб не обходилося без лазні.
         Як написано в одному древньому трактаті, десять переваг дає обмивання: ясність розуму, свіжість, бадьорість, здоров'я, силу, красу, молодість, чистоту, приємний колір шкіри і увагу красивих жінок.
         Відзначимо, що той, хто розуміє толк в парній лазні, ходить туди не стільки, щоб помитися, скільки погрітися і пропотіти.
         Прогрівання приводить до доброчинного зміни функціонального стану органів і систем організму, посилення обміну речовин, сприяє розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Пояснюється це сприятливою дією тепла і потіння на серцево-судинну, дихальну, теплорегулюючі і ендокринну системи у більшості людей. Лазня заспокоює нервову систему, відновлює бадьорість, підвищує розумові здібності.
         За один сеанс виділяється від 500 до 1500 грамів поту. Піт забирає з собою не тільки надлишки тепла. З потім виходять назовні солі натрію, хлориди, молочна кислота, сечовина - кінцеві продукти обміну, шкідливі, або, як кажуть медики, токсичні для человека.Сауна Чернівці, Сауна Фараон Чернівці, Сауни в Чернівцях.
         Банна процедура сприяє енергійному виведенню шлаків, а отже, полегшує роботу нирок, покращує водно-сольовий баланс. Баня покращує і білковий обмін. А білки - фундамент всього живого, без них неможливе життя.
         Сауна "Фараон" - це поєднання багатого і якісного меню, висококласного сервісу і привітного обслуговування! Тільки для Вас ми працюємо цілодобово! Знайти нас Ви зможете за адресою:

Проведіть час з користю для душі і тіла!

Создание сайтов, Раскрутка и продвижение сайтов, каталог сайтов - Бизнес Каталог Украины - GBC
СОЗДАНИЕ САЙТА, ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТА
БИЗНЕС КАТАЛОГ GBC.NET.UA